Idealne buty do szortów

Szorty są obowiązkowym elementem garderoby każdej kobiety. Te krótkie spodenki doskonale pasują do wielu stylizacji dzięki czemu są tak bardzo popularne. W zależności od dobranych dodatków jak np. bluzka, buty czy torebka nasza stylizacja może znacząco się zmienić, począwszy od luźnej sportowej, a kończąc nawet na biznesowej stylizacji, która jest dopuszczalna w gorące letnie dni.

Modne, ponadczasowe szorty

Kolorowe szorty od lat kojarzą się z plażą i letnim słońcem. W miejskich stylizacjach lepiej sprawdzą się np. szorty jeansowe z postrzępionymi końcówkami. Ciekawą stylizacją są jednokolorowe szorty zaprasowane w kant, które dobrze będą łączyć się z koszulą. Taka stylizacja bez wątpienia sprawdzi się w restauracji, a nawet w biurze w pracy. Wszystko zależy od naszej pomysłowości. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby szorty łączyć nawet z innymi elementami garderoby, które pozornie mogą nie pasować do nich.

Eleganckie buty do szortów

Do wspomnianego wcześniej kompletu szortów z koszulą doskonale sprawdzą się baleriny. Te buty na płaskiej podeszwie idealnie wpasowują się w stylizacje typu business casual. Dobrze jest wybrać je w kolorze dodatków takich jak torebka, czy modna w ostatnich latach chustka we włosach. Zapewni to spójny i niepowtarzalny wygląd.

Sportowe buty do szortów

Szorty kojarzone są przede wszystkim z luźną stylizacją, a do takiej bez wątpienia pasować będą trampki oraz sneakersy. Zarówno jedne jak i drugie są bardzo wygodnymi butami, w których można pójść na długi spacer czy na uczelnię. Stopa nie będzie w nich zmęczona nawet po całym dniu. Dzięki uniwersalności np. białych trampek możemy posiadać jedną parę do kilku par szortów. Działa to również w drugą stronę, obecnie trampki można znaleźć w wielu niespotykanych wcześniej kolorach.
Podobnie sprawa ma się ze sneakersami. Ich uniwersalność, a zarazem popularność w ostatnich latach sprawiła, że znaleźć możemy je obecnie praktycznie w każdym sklepie stacjonarnym i internetowym w dowolnym wybranym przez siebie kolorze.

Leave A Comment

Your email address will not be published.